Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

Góry Wysokie

Zdjęcia z wysokich gór: Alp (wejście na Mount Blanc), Kaukazu (wejście na Elbrus) oraz Wschodniego Pamiru (wjście na Czimtargę, Zanok i Energię).

Kaukaz - Elbrus - Lodowiec

Medius.

Zdjecia z wysokogórskiej wyprawy na najwyższy szyt Kaukazu - Elbrus. Byłem głównym organizatorem podrózy w której prócz mnie wzięły jeszcze 3 osoby z Klubu Wysokogórskiego z Wrocławia. UWaga: zdjęcia skanowane z odbitek.

Alpy - Mont Blanc - uczestnicy

Medius.

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blnac. Uczestnicy wypray: Parde, Sportowiec, Mycha, Romek, Bobo i ja ; )

Alpy - Mont Blanc - treking

Medius.

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Treking po lodowcu oraz lodowych szczelinach lodowców Mer de Galce, Bosson i Gouter. Zapraszam na podróż po bezkresnych alpjeskich lodowcach.

Alpy - Mont Blanc - Msza Św

Medius.

"I uczynił mi ołtarz z kamienia" - tak chciało by się powiedzieć uczestnicząc w mszy Św. na wysokości ponad 4 tys metrów, podczas wyprawy na Mont Balnc. Zobacz i przeżyj mistyczne doznania, które przybliżają Cię do Boga. Bądź niczym Kordian stojący na szczycie Mont Blancu.

Alpy - Mont Blanc - szczyt

Medius.

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc 4810,90 m. npm) . Zkończone wejściem na Mont Blanc od strony zachodniej (od strony schroniska Gouter).