Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

Active

Jaskinie - JURA '90

Zdjęcia z podróży na Jurę Krakowsko-Częstochowską w okolice miejscowości Olsztyn (blisko Częstochowy) w roku 1990. Uczestnicy: Cina, Bernard, Maciek, Agnieszka, Jola i ja ; ).

Jaskinie - JURA '94

Zdjęcia z podróży na Jurę Krakowsko-Częstochowską w okolice miejscowości Olsztyn (blisko Częstochowy) w roku 1994. uczestnicy: Ola, Patrycja i ja ; ). 

Kaukaz - Elbrus - Lodowiec

Zdjecia z wysokogórskiej wyprawy na najwyższy szyt Kaukazu - Elbrus. Byłem głównym organizatorem podrózy w której prócz mnie wzięły jeszcze 3 osoby z Klubu Wysokogórskiego z Wrocławia. UWaga: zdjęcia skanowane z odbitek.

Alpy - Mont Blanc - uczestnicy

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blnac. Uczestnicy wypray: Parde, Sportowiec, Mycha, Romek, Bobo i ja ; )

Alpy - Mont Blanc - treking

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Treking po lodowcu oraz lodowych szczelinach lodowców Mer de Galce, Bosson i Gouter. Zapraszam na podróż po bezkresnych alpjeskich lodowcach.

Alpy - Mont Blanc - Msza Św

"I uczynił mi ołtarz z kamienia" - tak chciało by się powiedzieć uczestnicząc w mszy Św. na wysokości ponad 4 tys metrów, podczas wyprawy na Mont Balnc. Zobacz i przeżyj mistyczne doznania, które przybliżają Cię do Boga. Bądź niczym Kordian stojący na szczycie Mont Blancu.

Alpy - Mont Blanc - szczyt

Zdjęcia z wyprawy wysokogórskiej na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc 4810,90 m. npm) . Zkończone wejściem na Mont Blanc od strony zachodniej (od strony schroniska Gouter).

Jaskinie - JURA '89

Zdjęcia z podróży na Jurę Krakowsko-Częstochowską w okolice miejscowości Olsztyn (blisko Częstochowy) w roku 1989. Uczestnicy podróży: Bernard, Gabrysia, Agnieszka ...

Jaskinie - ALPY '91

Zdjecia ze spelologicznego wyjazdu Wrocławskiego Klubu Spelologicznego. Podróż w Alpy Salzbuskie (Austria) na Hoher Gool w roku 1991.

Jaskinie - JURA '91

Zdjęcia z poróży na Jurę Krakowsko-Częstochowską w roku 1991. Uczestnicy: Ania, Gunia, Maciek, Andrzej, Irek,  ja i niezmordowany Gazik ; )

Jaskinie - Nacieki

Zdjęcia wykonane z licznych podózy do jaskiń, przedstawiające różnorodną szatę naciekową z kalcytu oraz tzw mleka wapiennego.