Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

Linki

Portale podróżnicze

Tramposfera.pl

Bardzo ciekawa strona osób kochających podróżować i chodzić po górach - tych wyższych ale i tych niższych ale często mniej znanych. Wciągające relacje z wypraw wraz z praktycznymi poradami jak się do nich dobrze przygotować. Prócz tego strona jest wizytówką cyklicznych spotkań podróżników i pasjonatów gór pod ta samą nazwą - Tramposfera. Gorąco polecam!

1080
Odyssei

Jeden z najbardziej rozbudowanych portali społecznościowych o tematyce podróżniczej. Duża ilośc zdjęć, poradników i opisów z podróży jest wartością samą w sobie.

2993
Globtroter

Portal z dużą ilością zdjęć podrózniczych które są przypisane do internetowej mapy. Pozwala to na szybkie odszukanie interesującyh miejsc w rejonie naszego zainteresownia.

3144
TrekEarth (EN/PL)

Portal z bardzo dużą ilością zdjęć z całego świata. Dostepna również Polska wersja serwisu.

2747
F8PhotoTravel

Strona firmy, która ogranizuje wyprawy fotograficzne. Ciekawy sposób by nauczyć się robić zdjęcia w innej kulturze i pod innymi szerokościami geograficznymi.

1994
Obieżyświat

Portal z możliwością wyboru lokalizacji zdjeć na mapie internetowej. Dzięki temu szybko możemy zobaczyć zdjęcia z interesującego nas terytorum.

2669
MariuszTravel.com

Strona Mariusza - osoby, której życiową pasją stały się podróże i góry. Rewelacyjne wręcz opisy z wypraw udokumentowane bardzo dobrej jakości zdjęciami sprawiają, że można oderwać się od rzeczywistości na kilka godzin zwiedzając przy tym odległe krańce świata. Dużo ciekawy relacji, dużo dobrych zdjęć i dużo krajów które można poznać! Polecam !

1170
Luzomania

Bardzo ciekawy blog poświęcony kulturze oraz niepowtarzalnej atmosferze Portugalii. Prowadzona przez pasjonata wszystkich aspektów życia i historii związanych z Portugalią. Warto oderwać się od standardowych opisów z przewodnika, wejść i poznać Portugalię oczami człowieka oczarowanego tym krajem!

1159

Reklama: