Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

Kilka słów o fotografii

kilka słów o fotografii

Jak przewozić aparat w samolocie

Arkadiusz Łatko.

Każdy z nas na pewno nie raz latał juz samolotami i zawsze miał dylemat, jak dobrze zabezpieczyc aparat na czas podrózy samolotem.

Jest kilka zasad, które powinny pomóc wam w odpowiedzi na tak postawione pytanie:

Jak robić nocne zdjęcia bez statywu

Arkadiusz Łatko.

Najlepiej robić zdjęcia nocne na statywie, ale co począć jeśli chcemy wykonać takie zdjęcia a statyw pozostał w domu lub w hotelowym pokoju?

Jak zrobić dobre zdjęcia w nocy

Medius.

Większość nocnych ujęć, by można było coś na nich zobaczyć, wymaga długiego czasu naświetlania. Tłumacząc to na zwykły język aparat przez dłuższą chwile musi stać całkowicie nieruchomo. W sumie niby nic prostszego chwycić mocno aparat i przetrzymać parę sekund. Nic bardziej mylnego.

Jak robić zdjęcia w trakcie podróży?

Arkadiusz Łatko.

Wyjeżdżając na wycieczkę, każdy z nas chce przywieść dużo dobrych zdjęć z podróży, by móc się później pochwalić nimi wśród znajomym lub rodziny. Ale co zrobić by nie okazało się, że zamiast ładnej pamiątki przywieźliśmy zdjęcia, których nawet sami nie chcemy zbytnio oglądać?

10 najczęstszych błędów, których można uniknąć!

Medius.

10 sposobów by uniknąć wpadki przy robieniu zdjęcia. To abecadło fotografii, ale jeśli nie masz dużego doświadczenia to warto byś przynajmniej rzucił okiem na podstawowe zasady:

Zobacz Również: